image

به نام آنکه اول اوست و آخر اوست
به نام آنکه ظاهر اوست و باطن اوست

پس از سالها تجربه و تحقیق در زمینه افت تحصیلی دانش آموزان دریافتیم که ارزیابی مستمر و تحلیل مداوم عملکرد تحصیلی و انضباطی دانش آموزان می تواند نقش بسیار موثری در پیشرفت تحصیلی دانش آموزان داشته باشد از همین رو بر آن شدیم تا سامانه و سیستم جامعی را برای ارزیابی فعالیتهای آموزشی و تربیتی طراحی کنیم تا علاوه بر درگیر کردن همه عوامل در فرایند آموزش نقش اندکی در پیشرفت نسل آینده ساز جامعه داشته باشیم. و خدا را شاکریم که این اقدام مورد توجه مدیران محترم و همکاران فرهیخته فرهنگیمان قرار گرفته و رضایت صد در صدی آنها را در پی داشته است و آنها همواره ما را مورد لطف و حمایت خویش قرار داده اند که اگر نبود این بازخوردهای مثبت شاید مدتها قبل این پروژه متوقف می شد.

همواره در تلاشیم تا از نظرات سازنده مدیران ارجمند و همکاران محترم فرهنگی در ارائه خدمات مطلوب تر بهره گیریم.امید آنکه این تلاشها مقبول درگاه احدیت واقع شده و رضایت کاربران محترم را فراهم آورد.

خوشحالیم که مورد اعتماد هزاران مدیر موفق بوده ایم

چرا انتخاب سامانه پیشرفت تحصیلی

چون این سامانه با پشتوانه تحقیقی و پژوهشی شکل گرفته و طراحی شده و نظرات ارزشمند هزاران مدیر محترم آموزشگاه در سالهای متمادی باعث ارتقای کیفی این سامانه شده است

ما برای به روز رسانی مداوم سامانه و افزایش امکانات و ارتقای کیفیت خدمات همواره در تلاشیم

درباره مدیر سامانه:

حسین صداقت- دارای مدرک کارشناسی روانشناسی بالینی از دانشگاه شیراز و کارشناسی ارشد مشاوره از دانشگاه خوارزمی تهران

عضو سازمان نظام روانشناسی و مشاوره و دارای شماره نظام روانشناسی و مشاوره به شماره 1053

دارای سالها سابقه مشاوره در زمینه های مختلف خصوصا مشاوره تحصیلی،برنامه ریزی و انتخاب رشته

مشاور استعدادهای درخشان و مدرس دانشگاه